Zdalny przesył danych z tachografu i karty kierowcy na komputer w cenie około 1000 złotych netto na samochód- czy to możliwe?

Jeśli masz samochody rozlokowane daleko od bazy na długi czas i zmieniasz tylko kierowców, to możesz mieć problem z terminowym pobieraniem danych z kart kierowców (3 tygodnie) i tachografów (3 miesiące). Czasami warto częściej pobrać te dane, SAM WIESZ DLACZEGO. Proponujemy Ci rozwiązanie w którym kierowca, który często ma dużo czasu na parkingach, ma własnego laptopa i choć trochę chęci i wiedzy, a dane z tachografów i kart dostaniesz na swoją pocztę e-mail.
Całe rozwiązanie to jakieś trochę ponad 1000 złotych netto na samochód, z czego:

  • przyrząd DIGIDOWN: 700 PLN netto,
  • karta przedsiębiorstwa: 230 PLN netto (ciekaw jestem czy wiedziałeś, że możesz mieć 2232 sztuk karty przedsiębiorstwa),
  • podwyżka dla kierowcy: 100 PLN
Zakładamy, że zachęcony tą informacją zakupisz przyrząd DIGIDOWN i razem z kartą przedsiębiorstwa (jedną z wielu) przekażesz najlepszemu swojemu kierowcy. Po trzech tygodniach kierowca włoży kartę przedsiębiorstwa do tachografu i pobierze dane ze swojej karty korzystając z tachografu. Następnie na stacji benzynowej, gdzieś daleko od Ciebie, połączy się poprzez darmowe WiFi z internetem (przecież wiemy, że mają swojego laptopa) i pobrane dane prześle Ci jako załącznik do e-maila. Te dane przeanalizujesz każdym dostępnym na rynku programem do analizy. Proste?
To samo zrobi z danymi z tachografu, z tą różnicą, że zajmie mu to od 8 do 20 minut dla nowych tachografów lub kilkadziesiąt minut dla starszych modeli.
A-ha, nie masz opłaty za transfer, nie masz opłaty rocznej, Twoja karta firmowa zawsze w rękach Twoich ludzi...

Korzystaj z tego, że masz tachograf, kierowcę, przyrząd DIGIDOWN i komputer (może być w kawiarence internetowej) w jednym miejscu, a dane dostaniesz na e-maila.Przyrządy do obsługi tachografów
Sprzęgła wiskotyczne
Pobieranie danych z tachografów cyfrowych
Tachografy
Aktualności
Termografy
Konfigurator SE5000
Ograniczniki prędkości
Przesyłanie danych z tachografu i karty


Powrót na stronę głównąQRCode adresu www firmy NERIS Lech Poddany
NERIS Lech Poddany

Jak do nas dojechać: (lokalizacja siedziby firmy NERIS)
adres: ul. Spisaka 90A, 02-495 Warszawa, woj. mazowieckie, Polska
www: (wersja na smartfony oraz tablety: )
oraz (sprzęgła wiskotyczne i wentylatory)
Adres e-mail: neris@neris.pl.
Mamy też swój profil na: Google+
Godziny pracy: Pon-Pt 09:00 - 19:00